KONST / Litografier / Färglitografi 13036333
nr 1303 6333
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1036/1750. Motivet: 77x57 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:36:47
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm